Forum - opinie, uwagi

Dyskusja w 'Sprawy forum i portalu' rozpoczęta przez użytkownika Harrolfo, Cze 18, 2013.

1. lcr

lcr Moderator Staff Member

Docenione treści:
    86
    PSN ID:
    Lectaza
    Jezeli chodzi o strone glowna to @Chabera Ci pomoze :) Z forum sam sobie radze. Kolejny newsman pewnie by sie przydal, ja na to nie mam czasu juz.
  2. Adim

Adim Active Member

Docenione treści:
    52
    Jestem za.. jak nikt tego nie rusza to dajcie komuś szansę
  3. Aleks

Aleks Moderator Staff Member

Docenione treści:
    57
    skontaktuj się ze mną na Facebooku, jeśli chcesz coś działać.
  4. Adim

Adim Active Member

Docenione treści:
    52
    jak coś to można temat o newsach zalozyć, i byś sobie wybieral najciekawsze na główną, wtedy kazdy by mogl cos wrzucic
  5. HeyItsChris

HeyItsChris Member

Docenione treści:
    14
    PSN ID:
    mesiash91
    Już 2newsy pierwsze napisałem, czekają na sprawdzenie i publikację, dawno nie pisałem newsów, mam nadzieję że nie będę zlinczowany! ;) Graficzki do newsów też sam robię, nie będzie kopiowania ;)
  6. lopez

lopez New Member

Docenione treści:
    2
    Witam , chętnie też bym pomógł w prowadzeniu stronki , można się jeszcze Leszku zgłosić do Ciebie na fejsie ?
  7. Aleks

Aleks Moderator Staff Member

Docenione treści:
    57
  8. Ballberith

Ballberith Member

Docenione treści:
    8
    Mam dość nietypowe pytanie. Brzmi ono następująco. Jak na tym forum kasuje się konto ? Nie korzystam z niego więc nie widzę sensu trzymania go i otrzymywania powiadomień via email. Z góry dzięki za info.
  9. Cozi

Cozi New Member

Docenione treści:
    1
    PSN ID:
    Cozinuss_071
    Wybaczcie mi pytanie ale czy to forum umiera ? strony już nie ma a na forum mało aktywności może warto by było coś z tym zrobić ? rozreklamować to forum ? może zmienić też trochę jego wygląd co mogło by przynajmniej na chwile zwrócić uwagę starych userów którzy czasem może odwiedzają to forum, może skłoniło by to ich do zostawienia jakiegoś posta co mogło by wywołać dyskusję :) i częściej by tu zaglądali
    Ostatnia edycja: Sie 30, 2015
  10. Ballberith

Ballberith Member

Docenione treści:
    8
    Ponawiam pytanie o kasowanie konta.
  11. aleksander

aleksander New Member

Docenione treści:
    0
    Hej, tak się wydarzyło, że jestem nowym właścicielem forum. Jeszcze muszę potwierdzić ze starym właścicielem, ale pewnie w najbliższych dniach będziemy migrować forum na nowy serwer. Widzę, że co prawda forum ostatnio przygasło, ale zachęcam wszystkich zainteresowanych tworzeniem dalej tej społeczności do kontaktu ze mną na priv. Jestem od niedawna właścicielem jednego ze sklepów internetowych z grami na konsole, który planuje reaktywować niedługo i prowadzimy serwis z informacjami o grach, który ostatnio stracił na dynamice rozwoju, ale wciąż ma bardzo duży potencjał. Pojawiają się recenzenckie kopie, chętnie wezmę pod uwagę organizowanie konkursów na forum - także jest z czym pracować!
  12. bibis

bibis New Member

Docenione treści:
    0
    hej prosze o pomoc,kupilem sobie bf1 jest super problem jest taki ze wczoraj kupilem premium do bf1 ale na drugim profilu.czy moge jakos to podmienic.