Playstation 4 i PS TV gra w Multi i local ?

Dyskusja w 'Inne konsole' rozpoczęta przez użytkownika ikarr, Gru 13, 2015.

1. ikarr

ikarr New Member

Docenione treści:
    0
    Witam, zamierzam kupić PS TV głównie do gry z kumplem za pośrednictwem konsoli + pstv. Czy jest taka możliwość i jak to chodzi. Czy jest możliwość by grać w ten sposób by ja na Ps4 on na ps tv w jednej sieci i czy możemy grać jako zespół dodatkowo w Multi. Ile maksymalnie PS tv można podłączyć do konsoli i grać w Multi ?Wiem że wypowiedź troszkę chaotyczna ale już tak mam.

2. Podobne tematy:
    Forum Tytuł Data
    Hyde Park DualSense dla PlayStation 5 Kwi 23, 2020
    Hyde Park DualSense dla PlayStation 5 Kwi 23, 2020
    Hyde Park Pad DualSense do PlayStation 5 Kwi 9, 2020
    Hyde Park PlayStation 6 Kwi 7, 2020
    Hyde Park Xbox Series X vs PlayStation 5 new forum Mar 15, 2020

3. Valgard

Valgard New Member

Docenione treści:
    0
    PS-TV działa podobnie jak PS-Vita , tzn jednocześnie możesz podłączyć tylko jeden egzemplarz PS-TV , a sama mikro-konsola transmituje jedynie obraz z konsoli stacjonarnej , taką samą opcję mają również niektóre smartfony i tablety od SONY (z tego co wiem to chyba jedynie nowsze modele serii Xperia Z). Co do połączenia to można podłączyć PS4 i PSTV do jednej sieci i jest to najbardziej optymalne rozwiązanie ,natomiast wszelkie opóźnienia zależą od Routera i obciążenia sieci lokalnej .
  4. gredluk

gredluk Member

Docenione treści:
    5
    PSN ID:
    gredluk
    Reasumując powyższą wypowiedź: Nie, nie będziecie mogli grać razem tak jak sobie to wymyśliłeś.... chyba, że kupisz drugą konsolę.
    Ps tv będziesz mógł użyć conajwyżej jak kolega będzie chciał oglądać na wspólnej na tv gdzie masz podpiętą konsolę i postanowisz grać w drugim pokoju bo jesteś dobrym przyjacielem ;)

Poleć tę stronę