Podzielenie się grą ze znajomym

Dyskusja w 'Ogólnie o PS4' rozpoczęta przez użytkownika pantadeusz89, Mar 30, 2015.

1. pantadeusz89

pantadeusz89 New Member

Docenione treści:
    0
    Cześć,
    Wiem, że ten temat był już maglowany setki razy, ale chciałem upewnić się co do pewnej konkretnej sytuacji związanej z dzieleniem się cyfrowymi tytułami na ps4.

Układ jest taki:
    - Zarówno ja i mój kolega posiadamy konsole ps4 z abonamentem ps plus.
    - Na mojej konsoli założone są dwa konta: moje i żony (ona nie ma wykupionego plusa, ale ma dostęp do multiplayera i gier zakupionych przez moje konto). Analogicznie kolega posiada na konsoli konto swoje i dziewczyny.

Na czym nam zależy:
    Chodzi o to, by umożliwić całej czwórce granie na swojej konsoli i swoim koncie (z trofeami) w jedną grę, którą ma zakupiony ten kolega. Chodzi tylko o ten jeden tytuł. Nie ma potrzeby, by kolega miał dostęp do moich gier, albo ja stałego dostępu do jego biblioteki. Jest to gra bez trybu multi, wystarczyłaby w tej sytuacji możliwość jednorazowo pobrania tej gry (lub inne zbliżone rozwiązanie).

Czy jest to możliwe, a jeśli tak, to jakie należy wykonać kroki, oraz z jakimi ograniczeniami się to wiąże? Czytałem np. coś o konieczności dostępu do internetu w celu odpalenia gier itd.

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź, doświadczeni gracze/forumowicze :))

2. Podobne tematy:
    Forum Tytuł Data
    Hyde Park Dobry student także może się stać złym obywatelem! Paź 23, 2021
    Hyde Park Psychiatra się nie zna na niczym Paź 7, 2021
    Hyde Park Już mi się wszystko znudziło Wrz 29, 2021
    Hyde Park Ludzi się za dużo przez Kler napłodziło Wrz 29, 2021
    Hyde Park Twój stary i Twoją stara siedzą na facebook Wrz 29, 2021

Poleć tę stronę