Pregnant wife

Dyskusja w 'Hyde Park' rozpoczęta przez użytkownika simian raticus, Lis 17, 2021.

1. simian raticus

simian raticus Member

Docenione treści:
    2

2. Podobne tematy:
    Forum Tytuł Data
    Hyde Park Polack with wife in Sweden Wrz 29, 2021

3. simian raticus

simian raticus Member

Docenione treści:
    2
    Muszę się pochwalić! Wszystkie te twarze kobiet zapamię tałem 9raz śnią mi się one! 852 twarze najpiękniejszych kobiet z najzdrowszym ciałami świata pamiętam! Za 74 lata zobaczę jeszcze piękniejsze, niż modelki! Wzrost od 180 do 2 metrów 49 cm ma być! Ja nie chcę by moja partnerka życiowa pieluch obsrane wyrzucała do śmietnika! Ja uderzam w polskie rodziny katolickie zdrowe! Poszkodowany nigdy nie byłem! I gdy wypatruję kobiet do ruchania to one tam się niczym w bajce dla dorosłych pojawiają!
  4. simian raticus

simian raticus Member

Docenione treści:
    2
    Profesora w okularach starego emeryta onanizującego się z fryzurą oldschool ową narysuję w zeszycie w kratkę niebieskim długopisem! Ja będę wesołkowaty psychopatą, którego nikt nierozsławi nigdy! Swoje dzieła życia na p2p opublikuję za darmo by się delektowała delikatetem i raritetem tym córka ojca zwanego tyveri! Moje życie ceniejsze jest od całej populacji, bo malarzem niczym Adolf Hitler będę, a samobójstwa nie popełnię, ani nie zamordują mnie, bo Wam będę śmiesznościową wesołkowatość serwował byście się śmieli, aż w depresję Wasze mózgi popadną ze smutku! Twórczy mózg musi być, a nie inwalidzki ociężały! Gdy mi matka umrze to kobiety u mnie pod prysznicem zimnym skończą! Z twarzy brzydkich się nie śmieję, bo mi to nie wypada! Policzki kobiety muszą mieć uśmiech napęczniały! Kobiety mi napluł w twarz i zpoliczkowały mnie z miłości niespełnionej i niezrealizowanej oraz odrzuconej przezembie (niechcianej). Mulata jeszcze ujdzie. Murzynki nie wszystkie. Cyganka może? Azjatki mi się nie nudzą! I te kobiety się śmieją z sędziów oraz lekarzy (mężów oraz synów także). Ja będę szkodliwe społecznie obrazy malował, które ludzkość uszkodzą).
  5. simian raticus

simian raticus Member

Docenione treści:
    2
    Szyby w ZUS, kinach, szkołach i szpitalach oraz komisariatach policji powybijajcie! Uszkodźcie kamery by naprawiali monitoring! Wandalizm!
  6. simian raticus

simian raticus Member

Docenione treści:
    2
    Z dzieci Polaków oraz Polek lubię się pośmiać!

Plebs z małpimi mordami nie jest twórczy! Oni ten cały shit z p2p konsumują! Na forach internetowych nic nie ma już! Ci mnie naśladująjy mojego DNS nieskopiują, bo się plebsem narodzili! Udawaj artystę symulując go! Wypij duż wódki z narkotykami! Naśmiejecie się na fazie!

Ze mnie się śmiali kiedyś, a teraz nikt się nie śmieje! 99.9% społeczeństwa zdrowa jest!
  7. simian raticus

simian raticus Member

Docenione treści:
    2
    Dziecko inwalidy umiera, albo popełnia samobójstwo (o ile on je ma w ogóle?). Politicus politikk criticus.

Poleć tę stronę