Problem z obrazem na monitorze który zniknął od pewnego czasu

Dyskusja w 'Audio i HDTV' rozpoczęta przez użytkownika byczasty, Sty 2, 2017.

1. byczasty

byczasty New Member

Docenione treści:
    0
    Witam otóż mam problem z kosnolką ps4 slim. Na początku po kupnie podłączałem ją do tv a później do monitora samsunga 2243 za pomocą przejściówki hdmi dvi-d, ma wsparcie hdcp z tego co wyczytałem ze specyfikacji. Wszystko było cacy do póki pewnego razu nie podłączyłem innego kabla hdmi niż ten dołączany z konsolką. Do tej pory na obydwu przewodach nie wyświetla mi obrazu w monitorze. W tv wszystko jest ok. Sprawdzałem oba przewody podłączając laptopa do monitora i również sygnał pięknie znajduje. Dodam również, że monitor znajduje sygnał cyfrowy z konsoli ale nie wyświetla obrazu także to nie jest problem, z brakiem sygnału. Jedynie co pomogło tymczasowo to wejście w tryb awaryjny konsolki i wgranie aktualizacji po przełączeniu kabla z tv do monitora miałem obraz 480p na moment bo po próbie zmiany na full hd obraz mignął po czym pozostał czarny ekran z podświetleniem ( nawet interfejs monitora wyswietlał mi, że znalazł sygnał ale nie wyświetliło obrazu). Próbowałem z wyłączeniem HDCP nie pomogło, powiązanie z urządzeniem też odznaczone i bez skutku. Tryb awaryjny oczywiście nie wyświetla się na monitorze. Jakieś pomysły ? Z gór dziękuję za pomoc :).

2. Podobne tematy:
    Forum Tytuł Data
    Ogólnie o PS4 Problem z obrazem na 720p oraz 1080p Lut 10, 2017
    Audio i HDTV Problem z obrazem Gru 5, 2016
    PS4 Pomoc Ps4 problem z obrazem Lis 23, 2016
    PS4 Pomoc dziwny problem z obrazem Cze 9, 2016
    PS4 Pomoc PS4 Problem z obrazem i dźwiękiem Gru 18, 2014

Poleć tę stronę