ps4 nie przyjmuje płyt

Dyskusja w 'PS4 Pomoc' rozpoczęta przez użytkownika Invictus, Kwi 17, 2014.

1. Invictus

Invictus New Member

Docenione treści:
    0
    Dzisiaj odebrałem konsolę z naprawy, do serwisu trafiła 20.05 a 21.05 została dokonana naprawa (trafiła do Pram). W informacjach dotyczących naprawy zostało podane, że konsola została zregenerowana, nr seryjny konsoli po powrocie do mnie nie zgadza się z nr seryjnym konsoli którą zakupiłem, czyli mam rozumieć, że dostałem konsolę po kimś? W sklepie w którym odbierałem nie byli wstanie mi odpowiedzieć na to pytanie.
  2. lcr

lcr Moderator Staff Member

Docenione treści:
    86
    PSN ID:
    Lectaza
    Tak, konsola z regeneracji to taka, ktora zostala oddana na serwis przez innego użytkownika i nie mogla zostac naprawiona w terminie do 2 tygodni. Szkoda,ze Tobie sie nie udalo dostac chociaz nowych garow.. Wazne,zeby nie bylo sladow uzytkowania i dobrze dzialala :)
  3. Invictus

Invictus New Member

Docenione treści:
    0
    a to skurczybyki, mam nadzieję, że chociaż z tą problemów nie będzie już.
  4. lcr

Docenione treści:
    86
    PSN ID:
    Lectaza
    Ja tez mam taka nadzieje. Odezwij sie za jakis czas i daj znac czy nadal problem wystepuje. U mnie, odpukac na szczescie, jest wszytko ok. Choc przypomne,ze pierwszy raz ten problem u mnie wystapil dopiero po 3 miesiacach.
  5. OstatniTabor

OstatniTabor New Member

Docenione treści:
    1
    Nadejszla wiekopomna chwiła jak to Kargul powiedział :lol: 4 miesiące spokoju i ponownie wywala płytkę, i ponownie power 30 sekund instal ponownie aktualizacje i działa :) zobaczymy jak długo teraz wytrzyma, teraz gram tylko fifa 15 i destiny wersje cyfrowe wiec ok :) płyty w napędzie brak.
  6. Invictus

Invictus New Member

Docenione treści:
    0
    Oddaj konsolę do naprawy, od czasu kiedy mi wymienili w maju to nie mam najmniejszego problemu z napędem.
  7. OstatniTabor

OstatniTabor New Member

Docenione treści:
    1
    Invictus nie ma problemu dla mnie teraz tak jak pisałem gram w fife, gra na dysku więc ok :) jak ponownie sie pojawi problem dam do serwisu :) nie jest źle :p ja tak mogę robić cały czas tzn. awaryjny tryb itd aby to śmigało do wakacji bo wtedy jadę do polski to konsolę zabiorę ze sobą. Ludzie wojnę przeżyli to i ja dam radę :p:
  8. lcr

Docenione treści:
    86
    PSN ID:
    Lectaza
    Co CI sie gwarancja nie skonczy jak bedziesz z tym tak zwlekal. Ja tez mialem ten problem, pojawil sie pare razy. Odeslalem na serwis, dostalem nowa i nie ma z tym najmniejszych problemow. Na szczescie.
    Nie ma co zwlekac,a tydzien czy 2 bez konsoli wytrzymasz.