Tytuły wspólne dla PS3 i PS4 - które wybrać?

Dyskusja w 'Ogólnie o PS4' rozpoczęta przez użytkownika Arni, Wrz 8, 2017.

1. Arni

Arni New Member

Docenione treści:
    0
    Cześć, witam jako nowy na forum, mam nadzieję, że znalazłem fajne miejsce na poziomie, gdzie można podyskutować o graniu :)

Mam taką zagwozdkę, posiadam PS3 i jedzie do mnie PS4, które początkowo miało służyć do symulatorów jazdy typu Dirt Rally, Assetto Corsa, których w mojej ocenia brak na PS3. Mam jeszcze parę tytułów do ogrania na PS3 i listę tych, które chce jeszcze kupić, zanim ostro zabiorę się tytuły na PS4 i przejście miało być płynne, ale zaczynam mieć wątpliwości...

Zauważyłem, że sporo tytułów jest wydawanych na obydwie generacje i mam mętlik. Które wersje kupować? Czym się różnią? Czy wersje na PS3 niedługo nie będą kosztować grosze w porównaniu do odpowiedników na PS4? Wiele z nich w wydaniach na 4ke jest niewiele droższa... Zaznaczam, że rzadko gram w nowości, raczej czekam aż stanieją, poluję na używane i wtedy widać, która gra jest mega, a która była chwilowym hype.

Sam teraz nie wiem czy poniższe gry brać w wersji na PS3 czy PS4... Planowałem na PS3 spróbować jeszcze
    -Metal Gear Solid chyba ze 2 czesci
    -Heavy Rain
    -ponoć Yakuzy fajne
    -jakiś Infaomous, jeszcze nie grałem nic z tej serii

(inne musty typu Uncharted 1-3, The Last of US, God Of war 3, ar Cry 4, GTAV mam już na PS3)

Co radzicie i jak byście robili? Jak mam PS4 to jest sens dokupować cokolwiek do PS3?

2. Podobne tematy:
    Forum Tytuł Data
    Ogólnie o PS4 Jakie polecacie tytuły do Multiplayer? Wrz 29, 2016
    PS4 Pomoc Tytuły Startowe PS4 Lis 18, 2014
    Ustawki Wspólne Granie PS4 :D Wrz 26, 2017
    Ustawki Wspólne granie(różne gry) Lip 7, 2016
    Ustawki Poszukuję osób do wspólnej gry Maj 24, 2015

Poleć tę stronę