USA czeka na Ciebie!

Dyskusja w 'Hyde Park' rozpoczęta przez użytkownika simian raticus, Mar 28, 2021.

1. simian raticus

simian raticus New Member

Docenione treści:
    2
    Arkadiusz Janusz - wojak polaczkowy z Alphen aan den Rijn w NL & Jacek Szafałowicz shit z Northampton in United Kiingdom (obydwaj urodzeni in Lidzbark Warmiński. Obetnę im głowy mieczem samurajskim! Wygonimy ich z Polski! Fuck all polacks from facebook & nk.pl
    Oni nie wiedzą o tym że jestem psychopata & nie bone się więzienia, ani dożywotki! Kary śmierci na mnie PiSuar niewykona! Sceny ich śmierci roześlę na p2p!
    To są użytkownicy Gadu-Gadu!
    Z nich jest plebs! Obydwaj są alkoholikami & narkomanami ze schizofreniamii paranoidalnymi!
    Pogrzebów nie będą oni mieć, no ich zwłoki zgniją, albo je zjem! Szkoda gazu na kremację tych polaczków! To są dwaj inwalidzi powiązani z ZUS! Obejrzyjcie ich studniówkę - oni nie umieją ruchać und nie ćpają kokainy and alkoholu pić nie są w stanie! Wojkjan armreniec & białorisinoSHIT Szafałowicz! PiH rapował już o nich! Tylko raper Słoń z Poznania! Karramba też mnie słuchał! Popkowi dałem przykład! Rychu Peja też mnie czyta! Murzynem, ani Żydem nie jestem, czy tam innym muslimem! Na tetego seam nak sama jak na TVP und Polsat and TVP!

2. Podobne tematy:
    Forum Tytuł Data
    Hyde Park Czekam na Super Mario Maker 3 Sie 6, 2020
    PS4 Pomoc Ps4 Pro czy warto czekać . Wrz 10, 2016
    PS4 Pomoc Czy czekać z kupnem PS4? Cze 17, 2015

3. simian raticus

simian raticus New Member

Docenione treści:
    2
    Arkadiusz Janusz - wojak polaczkowy z Alphen aan den Rijn w NL & Jacek Szafałowicz shit z Northampton in United Kiingdom (obydwaj urodzeni in Lidzbark Warmiński. Obetnę im głowy mieczem samurajskim! Wygonimy ich z Polski! Fuck all polacks from facebook & nk.pl
    Oni nie wiedzą o tym że jestem psychopata & nie bone się więzienia, ani dożywotki! Kary śmierci na mnie PiSuar niewykona! Sceny ich śmierci roześlę na p2p!
    To są użytkownicy Gadu-Gadu!
    Z nich jest plebs! Obydwaj są alkoholikami & narkomanami ze schizofreniamii paranoidalnymi!
    Pogrzebów nie będą oni mieć, bo ich zwłoki zgniją, albo je zjem! Szkoda gazu na kremację tych polaczków! To są dwaj inwalidzi powiązani z ZUS! Obejrzyjcie ich studniówkę z Liceum Zawodowego - oni nie umieją ruchać und nie ćpają kokainy and alkoholu pić nie są w stanie! Wojkjan armreniec & białorisinoSHIT Szafałowicz! PiH rapował już o nich! Tylko raper Słoń z Poznania! Karramba też mnie słuchał! Popkowi dałem przykład! Rychu Peja też mnie czyta! Murzynem, ani Żydem nie jestem, czy tam innym muslimem! Na tetego seam nak sama jak na TVP und Polsat and TVP! Napalmem amerykańskim w Januszy & Szafałowiczów! USA 666!

Poleć tę stronę