Wasze najlepsze gry na PS Vita

Dyskusja w 'PS Vita' rozpoczęta przez użytkownika Aleks, Sty 6, 2014.

1. Aleks

Aleks Moderator Staff Member

Docenione treści:
    57
    Macie jakieś swoje ulubione? Napiszcie kilka słów.

Moje to Uncharted: Golden Abbys i Rayman Origins. Co ciekawe, Uncharted na Vite jest moją ulubioną częścią (mniej głupkowatej i filmowej akcji, więcej skakania, łamigłówki), a Rayman Origins to moim zdaniem najlepsza gra na Vitę, na małym ekranie konsoli wygląda to pięknie i świetnie pokazuje jakość wyświetlacza.

2. Podobne tematy:
    Forum Tytuł Data
    Audio i HDTV TV UHD Smart do PS4 - wasze opinie Gru 25, 2015
    Muzyka Wasze ulubione soundtracki z gier! Sty 6, 2014
    PS4 Underground DualShock 4 - wasze opinie, problemy itd. Lut 22, 2013
    Oferty - Gry Najlepsze gry i konsole! Lis 28, 2017

3. Czart98

Czart98 Active Member

Docenione treści:
    101
    Hmm dla mnie najlepsze gry to oczywiście Uncharted , CoD , Virtual tennis , MK oraz Resistance :D
  4. Vairloff

Vairloff New Member

Docenione treści:
    0
    ja vite lubie glownie za japonszczyzne :D w sumie kupilem ja dla najlepszej gry na swiecie Corpse Party. I dzieki vicie odkrylem taki gatunek jak visual novel: steins gate i steins gate 0 to mistrzostwo swiata, po zatym jrp ktorych nie ma nigdzie indziej. do tego jeszczer ostatnio zaczeli wprowadzac klasyki z ps1 ktore na malym ekraniku wygladaja bardzo dobrze: legalcy of jain:blood omen, pierwszy silent hill wszystkie czesci parasite eve. w sumie to caly czas odkrywam nowe super ekscytuyjace tytuly. ogolnie uwazam vite za technologiczny majstersztyk, jakosc wykonania, ekran, mozliwosci. wielka szkoda ze sony sie wypielo. mam nadzieje, ze po sukcesie switcha sony sie wezmie za nowa konsole przenosna. plotki sa ze ma zamiar.

Poleć tę stronę