Wybór Headseta Ps4. Głównie do Call of Duty

Dyskusja w 'Audio i HDTV' rozpoczęta przez użytkownika Oracz, Sty 25, 2017.

1. Oracz

Oracz New Member

Docenione treści:
    0
    Witam serdecznie.
    Jestem, a raczej bylem szczesliwym posiadaczem sluchawek Sony PlayStation Wireless Stereo Headset 2.0 (czarny), niestety wczoraj na jednym ze zgiec pekly.

Mam troche wolnych srodkow i chcialbym kupic cos nowego. Szukalem porad u wujka google, ale malo jest opinii na temat tych headsetow, dlatego chcialbym Was prosic o pomoc i porady, bo pewnie ktos z Was posiada sluchawki, o ktore chce zapytac.

1. qpad qh-1339
    2. SteelSeries Siberia 800 Czarne ( zwane tez Siberian 800 )
    3. Astro A40
    4. Astro A50
    5. Nowe sluchawki Sony Premium

Na pewno nie chce kupowal Trittonow i Turtle Beach. Mialem okazje testowac u znajomych i nie zrobily na mnie wrazenia.
    Dodam tez, ze maja sluzyc, tylko i wylacznie do grania! Sluchanie muzyki czy ogladanie filmu na sluchawkach odpada.
    Gram glownie z Call Of Duty i jak wiadomo, zalezy mi, zeby bardzo dobrze bylo slychac kroki mojego przeciwnika. W Sony bylo dobrze slychac, ale zdazalo sie czasem lag i przeciwnik nie byl slyszany. Obilo mi sie, gdziec o uszy dawno temu, ze sa znacznie lepsze sluchawki, ktore proponuje sony, ale nie interesowalem sie tym tematem. Teraz, gdy te pekly temat powraca.

Jezeli macie lepsze propozycje od w/w sluchawek chetnie poslucham rad i opinii. Do wydania mam 1200 zl.

Prosze o konkretne odpowiedzi i profesjonalne podejscie do tematu.
    Z gory dziekuje i pozdrawiam.

2. Podobne tematy:
    Forum Tytuł Data
    Hyde Park Gazeta Wyborcza i radia polaczkowe! Kwi 23, 2020
    Gry inne Trudny wybór Sty 30, 2018
    Gry inne Duży dylemat przy wyborze... Lis 10, 2017
    Gry Wybór gry pomóżcie! Mar 27, 2017
    Gry akcji (FPS) Wybór gry :P Lis 30, 2016

Poleć tę stronę