Xbox One

Dyskusja w 'Inne konsole' rozpoczęta przez użytkownika Aleks, Sty 6, 2014.

1. Aleks

Aleks Moderator Staff Member

Docenione treści:
    57
    Temat dotyczy gier na Xbox One, samej konsoli, usług itd.
    Ogólne rozmowy i pytania.

Ktoś z forum ma już nową konsolę Microsoftu?

Uwaga: wszelki trolling będzie usuwany i karany.
    Ostatnio edytowane przez moderatora: Sty 6, 2014

2. Podobne tematy:
    Forum Tytuł Data
    Hyde Park Xbox Series X versus Nintendo Switch Maj 9, 2020
    Hyde Park Xbox jest dla zamerykanizowanych Niemców! Kwi 29, 2020
    Hyde Park Kupujcie Xbox Series X! Kwi 25, 2020
    Hyde Park Xbox Series X i jego nowe logo Kwi 23, 2020
    Hyde Park Xbox Series X vs PlayStation 5 new forum Mar 15, 2020

3. yamakto

yamakto Active Member

Docenione treści:
    140
    Taki temat nie powinien się znajdować na Forum o konsoli SONY.
    3 osób to lubi.
  4. Crossfire

Crossfire Active Member

Docenione treści:
    56
    PSN ID:
    CrossfireinX
    dlaczego by nie, forum jak forum, wszędzie tak jest, a ja z chęcią jedynie bym zobaczył na PS4 Titanfall'a, lecz MS ma go na wyłączność, więc zostaje czekać na kolejną część :D (tak jak to było z Mass Effectem)
  5. saki171

saki171 Active Member

Docenione treści:
    79
    PSN ID:
    Saki171
    Cichaj crossik, popieram Yamakto :D
  6. Seryjniak

Seryjniak Member

Docenione treści:
    4
    PSN ID:
    Seryjniak
    Titan fall mega super 12 osób na raz :D :D :D
  7. Adim

Adim Active Member

Docenione treści:
    52
    Widze sami fajterzy, mi też temat pasuje, w koncu trzeba znac swojego wroga :D Nie no, swoja droga kupilbym sobie xone dla ekskluzywów ;) Kazdy ma inne podejscie ja skoro mam ps4 nie czuje jakoby microsoft byl moim wrogiem jakimms jak dla realu barca :p Kupilem PS4 bo jest lepsze pod wieloma wzgledami co teraz widać po wielu pojedynkach obu konsol. W ps4 przydaloby sie tylko troche wiecej wywiewow :p

Fanatycy i Hejterzy czas start!! :D
  8. Seryjniak

Seryjniak Member

Docenione treści:
    4
    PSN ID:
    Seryjniak
    Mnie rozwalił nowy kinect - tym microsoft mnie stracił a jak czytam teraz o gaikai to dziekuje bogu ze tak wybralem a nie inaczej :D
  9. Aleks

Docenione treści:
    57
    no i?

Halo i Gears of War miało podobne, a nawet mniejsze liczby i grało się super.

co do Kinecta, czym rozwalił?... i cieszysz się z powodu kupna PS4, bo będzie stream z gier z innych platform Sony? Przecież ta usługa ma działać na wielu platformach, tak więc mega lol
  10. Adim

Adim Active Member

Docenione treści:
    52
    Na xbox one też będzie gaikai? ;) Oddalbym killzona za tego titanfalla:p
  11. Aleks

Docenione treści:
    57
    nie Gaikai, a PlayStation Now, a będzie dostępny na nowych TV, smartfonach, tabletach i zapewne na PC.

więc to żaden rarytas dla PS4.
  12. Seryjniak

Seryjniak Member

Docenione treści:
    4
    PSN ID:
    Seryjniak
    W GoW było 10 graczy - ale porównywanie TPP do FPS jest co najmniej zabawne. Po 2 - im mniej graczy tym bardziej liczy sie skill każdego z nich indywidualnie - w BF4 jak ktoś wychodzi na kawe wynik gry się nie zmienia. Kto gral w moba rozumie o czym mowie - kto nie ten pisze farmazony :)

A czym rozwalil kinect - tym ze przez bardzo dlugi czas mial byc tak integralny ze bez jego uruchomienia konsola nie pozolilaby nam grac :) - jesli dla kogos posiadanie zaawansowanego urzadzenia monitoringu wizyjnego + mikrofonu o duzej mocy w domu w swietle faktu ze M$ (podobnie jak google facebook itd itp) udostepnia dane NSA nie jest problemem to "pokochał wielkiego brata" (nawiązanie do 1984 dla młodszych czytelników) M$ na razie wycofalo sie z pomyslu ale nie jest powiedziane ze do niego nie wroci. Sony kamera moze byc podpiete - moze nie byc - mozna z niego w ogole nie korzystac.

Napisać że gaikai nie jest rarytasem dla sony i poprawiać że to PS now to troche wykazac sie razacym brakiem z zakresu wiedzy o branzy a pozowac z pozycji eksperta. Gaikai to FIRMA - własność SONY - więc to że ktoś sobie bedzie mogl streamowac na telefon czy tableta PŁACĄC za to SONY to chyba powód do gigantycznej radości a nie do "mega lola" - efektywnie gracze z PC (chociaz to nie potwierdzone) czy XboX One - w co nie uwierze dopóki nie zobacze beda PŁACIĆ Sony - ergo sony bedzie mialo wiecej kasy np na development dobrych exclusiwow na PS4 ... - mega lol - :)
  13. Aleks

Docenione treści:
    57
    ahh, byłem pewien, że to ironia jakaś

uważaj, bo Sony też lubi często zmieniać zdanie (linux, wsteczna kompatybilność, darmowy online itd.)

Czytaj ze zrozumieniem pseudo ekspercie - pisałem w kontekście kupującego, to nie będzie żaden rarytas dla PS4, bo PS Now będzie śmigać (ile Sony czegoś nie spartoli - już teraz mają ciągle problemy z PSN) na wielu innych urządzeniach, a podobną usługę masz już dostępną teraz, która okazała się klapą mimo hucznych zapowiedzi, a podniecasz się tym jak małe dziecko, szczególnie tym że będziesz płacić Sony (gigantyczna radość xD), beka normalnie.
    Ostatnio edytowane przez moderatora: Sty 14, 2014
  14. Adim

Adim Active Member

Docenione treści:
    52
    Ja się ciesze że będę mógł pograć w gry z PS3 :) nie miałem trójki i jestem ciekaw. O ile ceny nie odstraszą:p
  15. HeyItsChris

HeyItsChris Member

Docenione treści:
    14
    PSN ID:
    mesiash91
    Wszystko jest dla ludzi, prawda jest taka że gdyby mnie było stać to kupiłbym sobie i drugą konsolę, no ale niestety, jest jak jest, więc trzeba było wybrać, wybrałem ps4 i nie żałuję, w okresie ps3, miałem obie konsole, ps3 i x360. Taki temat powinien się tu znaleźć, trzeba poznać wroga ;)
  16. Seryjniak

Seryjniak Member

Docenione treści:
    4
    PSN ID:
    Seryjniak
    W punktach bo prościej

1. Nie ironia tylko głos wielu krytyków którzy na titanfalla narzekają na poważnych forach M$. I też urzytnikowników PC bo niestety Titanfall wbrew temu co pseudoeksperci piszą nie jest exclusivem - jest dostępny na 2 platformach a np Killzone tylko na PS4.

2. Z przykrością stwierdzam że nie sięgam pamięcią do takich czasów kiedy sony jednoznacznie mówiło że PSN będzie free na PS4. Pamiętam za to kwestie używek i kinecta i zmiane stanowiska M$ po reakcji graczy ...

3. Czytaj ze zrozumieniem - w kontekście użytkownika SONY a to forum chyba ma służyć społeczności posiadaczy konsoli SONY wiadomość o gaikai i now jest fenomenalna bo SONY będzie mogło wyciągać kasę nie tylko od posiadaczy konsoli ale także telewizorów, komórek, jeśli twoja predykcja się ziści także PC i Xbox One. A część z tej kasy - opłacalną - wpompuje w development żeby promować swoje produkty co dla nas jako POSIADACZY SONY może być tylko dobre. To jest bardzo prosty ciąg logiczny :). W tej chwili tylko ja płacę sony a za chwile jest szansa że ilość konsumentów się powiększy.

4. Przestroga - od admina forum z ponad 1400 aktywnymi użytkownikami - to TY regulujesz poziom dyskusji - forum może mieć tylko taki poziom - kultury, treści merytorycznych itd itp jaki prezentuje admin i zespół modów ;) - pomyśl nad tym ...

Pozdrawiam cieplutko :)
  17. yamakto

yamakto Active Member

Docenione treści:
    140
    Podaj mi jedno forum o konsolach SONY na którym można rozmawiać o konsoli Microsoftu. Sory za offtop
    Titanfall 2 wyjdzie na PS4. Bo firma która pracuje nad Titanfall ,przyznała się do popełnionego przez siebie błędu. I powiedziała że nie wyklucza tego że TF 2 zostanie także zrobiony na konsole SONY.
  18. Seryjniak

Seryjniak Member

Docenione treści:
    4
    PSN ID:
    Seryjniak
    Tak bo decyzja o puszczeniu czegoś na PC + Xbox jest z gruntu retarded - nie jest to exclusive a po wynikach sprzedaży w USA (gdzie PS4 i tak zabił X1) poprostu ograniczyli sobie baze odbiorców. Do tego dojdzie jeszcze japonia gdzie sprzedaż X do PS zawsze jest jak 1 do 4 - a to "nowe" studio ... (tzn nowe stare bo kolesie od CoD - ale jednak)
  19. SmOkSs

SmOkSs Active Member

Docenione treści:
    65
    ja do konca tego playstaion now nie czaje bo jesli maja steamowac gry na wiekszosc urzadzen to po jakiego miec teraz ps4 no chyba ze nowe gry na ps4 maja nie byc stremowane a jesli jednak maja byc to tym bardziej nie rozumiem bo jesli oni wysyalja sam obraz czy powiedzmy ze raczej dobrej jakosci wiec jak sie ma dobry tv to tylko placic za ps now i hulac w gry wiec nie sadzicie ze ps4 jest teraz nie potrzebne ? no moge sie mylic wiec prosze odrazu bez obrazania mnie xD bo widze ze juz male cisnienie jest na forum xD (tylko sie pojawil temat xbox one) hehe xD
  20. Seryjniak

Seryjniak Member

Docenione treści:
    4
    PSN ID:
    Seryjniak
    Temat sponsoruje M$ :D :D :D - wątpię że w PS now będziesz miał od razu wszystkie tytuły z PS4 - to znaczy może być tak że now gry będą się pojawiać np za 3 miechy albo pół roku od premiery. A dodatkowo mnie strasznie rajcuje możliwość grania off line w miejscach gdzie nie mam dostępu do neta - kto ma domek letniskowy wie o czym pisze :) Albo na ps now beda gry z 2 pspka itd itp - dla mnie klasyki np z nowymi achivami bylby pretekstem od przejscia ich jeszcze raz i na takie cos wlasnie licze :)
  21. Crossfire

Crossfire Active Member

Docenione treści:
    56
    PSN ID:
    CrossfireinX
    napisałeś to co napisałem ja, chyba, że nie wiesz jak było z Mass Effectem 1 ( do dzisiaj nie jest na konsoli SONY) i nie przyznali się do błędu tylko po prostu M$ sypnął grubąąąą kasą EA aby ten tytuł znalazł się tylko na konsolach Microsoftu i PC.
    Oraz moi drodzy to oficjalnie jest tytuł exclusive ponieważ na KONSOLACH jest on wyłącznie dostępny na X360/One - czyli konkurencji, a PC to całkiem inna bajka.

Zostając jeszcze przy temacie XO jedyne co mnie boli to iż nie będę mógł sobie pograć w exy (może), reszta to drobnostka, bo ogólnie konsola jest gorsza bebechowo, kinect = wymuszanie posiadania, syst. core Windows8, więc nie zdziwie się w przyszłości iż gry multiplatformowe mogą ucierpieć na PS4 ze względu na to, że będą musiały wyglądać "identycznie" na wszystkich platformach - to może odbić się głęboko w przyszłości gdy Xboksowi zabraknie mocy... ;/ do tego słaby design konsoli zapewne kolejne wersje będą już "mega" jak to było przy Slim a starym Premium.
    2 osób to lubi.

Poleć tę stronę