Xbox One

Dyskusja w 'Inne konsole' rozpoczęta przez użytkownika Aleks, Sty 6, 2014.

1. Aleks

Aleks Moderator Staff Member

Docenione treści:
    57

za tę cenę tylko brać :) a konto możesz przenieść bez problemu
    Crossfire lubi to.
  2. lopez

lopez New Member

Docenione treści:
    2
    Dzisiaj widziałem elegancką reklamę w telewizji Xbone , dość długa nawet. Pokazywali gierki które są jak i te które dopiero nadchodzą , ale reklama zdecydowanie na plus. Na końcu hasełko ''DOŁĄCZ DO NAS'' :) Myślę , że w przyszłym roku kupię , byłem zachwycony 360 w tamtej generacji i sentyment został.
    Crossfire i Aleks lubią to.
  3. HeyItsChris

HeyItsChris Member

Docenione treści:
    14
    PSN ID:
    mesiash91
    Widziałem reklame, jakość reklamy to chyba była robiona pod osiągi konsoli, bo nie wiem czy nawet prezentowane cut scenki z gier były w chociaż w 720p, jakość jakby to nagrali nokią 3210 :)

Chociaż nie zmienia to faktu że zastanawiam się nad kupnem pod koniec roku nad Vitą albo XOne, tylko pytanko do was, spadają ceny gier, czy utrzymują się na wysokiej półce cenowej?

Drugie pytanko, czy jak kupujesz sobie pakiet do grania przez neta tak jak PS+, to czy dostajesz jakieś gry w gratisie? Bo jak nie, to dla kilku gier nie przejdę, bo i tak SONY przewyższa jakością Mirka
  4. lcr

lcr Moderator Staff Member

Docenione treści:
    86
    PSN ID:
    Lectaza
  5. Aleks

Docenione treści:
    57
    Gold + EA Access i PS+ na PS4 może się schować (koszt wychodzi bardzo podobnie). A do tego masz jeszcze tanie konta z grami.
  6. HeyItsChris

HeyItsChris Member

Docenione treści:
    14
    PSN ID:
    mesiash91
    A mógłbyś to w jakiś sensowny sposór rozwinąć Gold + EA Acces i dlaczego na PS4 wtedy się moge schować? Wiem słabe gierki, jedyna gra do tej pory w PS+ dobra to outlast i teraz ma wyjść Drive Club a tak to słabizna...

Mam kilka pytań co do XOne, czy w trakcie grania w gry, mogę sobie puścić w tle w jakiś sposób muzykę? Tak jak było w X360 i Ps3? Tego mi cholernie brakuje w PS4...
  7. Aleks

Docenione treści:
    57
    bo PS+ kosztuje prawie tyle co EA Access i Gold razem wzięte (licząc za rok), a dostajesz marna usługę sieciową i gówienka indie z humble bundle.

za Golda dostajesz jedną z lepszych usług sieciowych (bez lagów, bez konserwacji, bez najazdów hakerów, bez problemów), do tego gry które niby też nie są AA, ale jednak są trochę większych rozmiarów od tych co przeważnie Sony wkłada do PS+. W EA Access już na starcie dostajesz Battlefield 4, NFS Rivals, FIFA 14, Madden NFL 25 i skromne Peggle 2, a do tego EA będzie co jakiś czas dodawać kolejne gry. EA Access daje jeszcze 6 godzinny dostęp do przedpremierowych gier EA + zniżki na ich gry i DLC. Podobnie Gold, gdzie tutaj jeszcze co jakiś czas Microsoft udostępni na weekend wybrany tytuł za free (podobnie robi Steam, a ostatnio dali Forze 5).

Nadal jesteś nieprzekonany? o_O
  8. HeyItsChris

HeyItsChris Member

Docenione treści:
    14
    PSN ID:
    mesiash91
    To teraz myślę nad sprzedaniem PS4 ostateczniem nad posiadaniem ich obu.

Pytanie, powiedzmy chciałbym kupić w styczniu XOne, bo miałbym kasę, to np mógłym teraz już w jakiś sposób założyć konto na XBOXIE i korzystać już z EA Acces, żeby np. w styczniu mieć te gry co mają na stronie ea dla xone wypisane teraz + te co się pojawią do stycznia?
  9. Aleks

Docenione treści:
    57
    przez konsolę ściągasz appkę i później wybierasz opcję kupna abonamentu na miesiąć lub rok (jak dobrze pamiętam)

na rok kosztuje 80 zł, na miesiąc 15 zł.
  10. HeyItsChris

HeyItsChris Member

Docenione treści:
    14
    PSN ID:
    mesiash91
    Przecież 80zł to śmieszny pieniądz.

To powiedz mi, jak kupię konsolę w styczniu będę miał do tych gier co teraz są dostęp + innych o ile się pojawią?
  11. Aleks

Docenione treści:
    57
    jeszcze masz na XO tanie konta z grami, ja ostatnio wyrwałem Watch_Dogs, AC4, Dead Rising 3, Ryse i Ghosts za 350 zł (za wszystkie tyle dałem)

na PS4 (licząc te wszystkie abonamenty i konto), to wydałbym majątek jakbym chciał kupić podobny zestaw giereczek. :rolleyes:

//tak, biblioteka z EA Access jest na stałe (nie usuwają nic z oferty), a gry będą tylko dodawane. :)
    Ostatnia edycja: Wrz 24, 2014
  12. HeyItsChris

HeyItsChris Member

Docenione treści:
    14
    PSN ID:
    mesiash91
    Dostałem obszerną wypowiedź na temat XO na forum Xboxa od właściela XO i PS4, zacytuję.

13. Aleks

Docenione treści:
    57
    większość niestety to bujdy na resorach, choćby BF4 na PS4 nie chodzi w 1080p tylko w 900p, albo czepianie się bzdet jak malutki półprzezroczysty napis z informacją ilu ludzi ogląda twój stream. :D no typ mistrz

a porównanie gierek możesz sprawdzić sobie na Digital Foundry, gdzie widać że gierki od XO wcale aż tak bardzo nie odbiegają od wersji na PS4.

aha, grałem też z kolesiem na XBL co ma 3 wersje BF4 - na XO, PS4 i X360. Sam przyznał, że na każdej platformie ta gra się przycina, a najwięcej i tak gra na One. :) a w FIFIE nowej to na PS4 podobno ludziom mocno laguje i tnie, dużo osób informowało o tym w grupie na PS4 Polska (na facebooku), w grupie Xbox One nie widziałem, aby ktokolwiek na to narzekał. O Ghosts też słowem nie wspomniał jak to na PS4 tnie? Nawet po multi mocno przycina, ludzie pisali wiele razy o tym jak to niegrywalny jest na Soniaku.

aha, na forum PSX Extreme wiele osób też ma obie konsole i większość z nich z tego co widziałem bardziej preferuje Xboxa (za pada, exy, dasha i XBL). Ale jak tam chcesz.
    Ostatnia edycja: Wrz 27, 2014
  14. KrisCore69

KrisCore69 Active Member

Docenione treści:
    33
    Fifa laguje ale to nie problem konsoli tylko ustawien routera. Wyczuwam fanboy'izm .
    Mam pelno znajomych ktorzy kupili xbone na premiere a obecnie graja na ps4. Tylko czesc zostawila obie konsole. Sprzedali xbone za £250 aby dolozyc i miec ps4. Ja orgalem dwie konsole i bardziej przypadlo mi ps4. Przypomne ze mialem xboxa i x360 i nadal uwazam ze byly to swietne konsole. W xbone chyba cos im umknelo. Zaluje tylko ze nie moge zagrac w forze. Tylko dla tej gry kupilbym konsole microsoftu. Na szczescie wychodzi project cars i pewnie zalata ta luke. Za okolo rok bedzie mozna powiedziec kto ma lepsze gry, moim zdaniem sony ma lepsze zapowiedzi. Oczywiscie jesli chodzi o moj gust. Bo wiekszosc gier to i tak multiplatformy. Jeszcze jedno, liczy sie sama gra, miodnosc i tak dalej a nie rozdzielczosc i fps. Ludziom sie je*ie w glowach w tych czasach. Licza sie cyferki, kto ma wiecej to wygrywa. Gowno prawda. Gdzie sie podziali Ci gracze z przed 20stu paru lat!? Gralo sie i nikomu nie przeszkadzalo ze chodzi o pare klatek wolniej czy jest w niskiej rozdzielczosci.
    Wiekszosc gowniarzy nie pamieta jak to wszystko powstawalo, a teraz maja najwiecej do powiedzenia...
    Wszystko co napisalem nie bylo kierowane do nikogo powyzej, to tylko moje ogolne spostrzezenie na otaczajaca rzeczywistosc.
  15. HeyItsChris

HeyItsChris Member

Docenione treści:
    14
    PSN ID:
    mesiash91
    Ale ja Ci powiem jedno, skoro płącę to wymagam, po co mam grać w coś w gorszej jakości, skoro mogę to mieć w lepszej.

Ostatecznie i tak skończy się tak że będę miał obie konsole, bo jak wiele jest osób na tym świecie, tak wiele opini na dany temat ;)
  16. Aleks

Docenione treści:
    57
    jak chcesz mieć w najlepszej jakości to nie masz wyboru, musisz grać na PC. ;)
  17. HeyItsChris

HeyItsChris Member

Docenione treści:
    14
    PSN ID:
    mesiash91
    Na PC to się gra w strzelanki, od reszty są konsole ;)
  18. lopez

lopez New Member

Docenione treści:
    2
    Czy ja wiem czy strzelanki , masa osób gra w WoW'a i tego typu podobne gry i do tego też się idealnie nadaje. Ogólnie fajną opcją jest zrobić sobie mocny zestawik , podpiąć to pod telewizorek , podpiąć pada od 360 i naparzać. Kilka tytułów tak ograłem ( Gone Home na przykład ) i to jest dobra odskocznia od podstawowego zestawu gracza jakim jest konsola + tivik + browar ;p
    Xbone będę brał dopiero w przyszłym roku ale wiem na 100 % , że dla kolejnych Gearsów muszę ten sprzęt mieć.
  19. lcr

lcr Moderator Staff Member

Docenione treści:
    86
    PSN ID:
    Lectaza
  20. Crossfire

Crossfire Active Member

Docenione treści:
    56
    PSN ID:
    CrossfireinX