Xbox One

Dyskusja w 'Inne konsole' rozpoczęta przez użytkownika Aleks, Sty 6, 2014.

1. Crossfire

Crossfire Active Member

Docenione treści:
    56
    PSN ID:
    CrossfireinX
    od 2 Listopada w stanach obniżka cen Xa do 350$ ciekawe czy i nas ta promocja dopadnie, dobra cena za golasa.
  2. Adim

Adim Active Member

Docenione treści:
    52
    za taką kase to sam bym kupil do exów
  3. Crossfire

Crossfire Active Member

Docenione treści:
    56
    PSN ID:
    CrossfireinX
    jak na razie oprócz tego, że Xbox Live to po prostu Xbox Live i świetna usługa to dochodzi do tego EA Access (fakt też płatne, ale jest to śmieszna suma) a możesz grać w sporo tytułów za free EA a do tego testować wcześniej inne IP (dzisiaj pogram w DA i zobacze, czy warta swojej ceny)

śmiga wszystko, powoli się z tym zapoznaje, ale nie widzę większego problem, multimedialnie, PS4 się chowa, obsługa formatów róznego rodzaju (brakuje mi jedynie Flac'ków) :p mega do tego odtwarzanie filmów spoko. Internet lepiej śmiga niż na PS4 (zaraz ktoś powie, po co internet przecież masz komputer/tablet/telefon) a właśnie dlatego, że mam komputer/tablet i telefon to dochodzi jeszcze One :) , śmiga to aż miło.

Minus i śmiech na sali to baterie w padzie, ale Charge Kit już zakupiony, szkoda, że nie jest kompatybilny wcześniejszy Charge Kit z 360, ale cóż.
    Giereczki jak Giereczki FM5 jak i Horizon 2 mega i nie wychodzę z zachwytu. Unity jeszcze nie odpalałem, GTA 5 jak GTA 5 :p a Fifa 15 śmiga lepiej niż na PS4 to fakt.
    Minus to HDD niby 500gb, ale coś jakimś cudem zajmuje tyle, że jest dostępne jedynie 340gb... a tak naprawdę mam kilka gier na HDD i zostało mi 110gb :p trzeba będzie w przyszłości zaopatrzeć się w 1TB jak nic.

Pad spoko, ale obydwa pady mi odpowiadają, więc dla mnie bez różnicy.
    Minus wielki masakryczny to, że nie można systemowo wyłączyć wibracji tylko z opcji gier, choć akurat wibracje są mega czyt. w FM używasz gazu wibruje tobie spust gazu, używasz hamulca to spust hamulca - fajne doznanie :p

Killer Instinct = najbardziej efektowna bijatyka jaką widziałem dotychczas i w ruchu gra wygląda świetnie :eek: a myślałem, że Tekken kosi i MK :p tylko, że nie potrafie w to jeszcze za bardzo grać przydałby się Stick.

Obydwie konsole mają wady i zalety i gdybym miał tylko czas pewnie posiadałbym dwie, ale takie życie, a doba dalej ma 24h [​IMG] , za 2 lata pewnie wrócę do PS4 albo dokupie PS4 dla exów, choć zawsze można ograć exy u kolegi.
  4. Młody

Młody Member

Docenione treści:
    6
    PSN ID:
    WegrzynoPol
    A instalowanie gier? czas? pewnie Xbox gora???:)
    saki171 lubi to.
  5. Crossfire

Crossfire Active Member

Docenione treści:
    56
    PSN ID:
    CrossfireinX
    PS4 górą jeśli chodzi o instalacje, ale np przy pobieraniu Dragon Age'a od 25% mogłem już odpalić grę, a przy instalacji FM5 od 50% mogłem już grać.

Dokładnego czasu tobie nie podam bo poszedłem sobie kawę zrobić ale pewnie max 10 minut.
  6. Tomen

Tomen New Member

Docenione treści:
    0
    Chciałbym się dowiedzieć gdzie będą dostępne do kupienia kontrolery w wersji Minecraft do Xboxa One. Intetesuje mnie kontroler Świnka. Wczoraj Microsoft zaprezentował tę kolekcjonerską wersję Xboxa. Szczegóły tutaj:
    https://kataloggsm.pl/microsoft-zaprezentowal-konsole-xbox-one-s-w-wersji-minecraft/
    Chciałem to kupić młodszemu bratu bo jest maniakiem minecrafta i zbiera różne gadżety z nim związane. Ma ktoś informacje gdzie dostanę tego pada? I ewentualnie ile mnie to może kosztować?
  7. Pikaczu84

Pikaczu84 New Member

Docenione treści:
    0
    Mi ostatnio padła konsola. Miałem akurat tydzień urlopu, więc się bardzo wkurzyłem. Już mieliśmy z kolegami spróbować ja naprawiać kiedy mnie coś olśniło, by znaleźć firmę od tego. W ten sposób znalazłem www.naprawakonsol.pl, polecam jeśli któremuś z was się przydarzyło podobnie.