Zakup PS4 - czyli gdzie, za ile, dostępność itd.

Dyskusja w 'PS4 Underground' rozpoczęta przez użytkownika Aleks, Gru 7, 2013.

1. Aleks

Aleks Moderator Staff Member

Docenione treści:
    57

2. Podobne tematy:
    Forum Tytuł Data
    Ogólnie o PS4 Zakup używanego PS4 Sty 10, 2017
    Ogólnie o PS4 Zakup ps4 i pytania Gru 12, 2016
    Ogólnie o PS4 zakup nowej/używanej konsoli Paź 16, 2016
    Ogólnie o PS4 Pomoc w zakupie używanej konsoli Wrz 4, 2016
    Ogólnie o PS4 Zakup ps4 Kwi 21, 2016

3. Malix7

Malix7 New Member

Docenione treści:
    2
    Dzisiaj w Wawie w MM na Bemowie dojechały konsole za gołą 2000zł krzyczeli Ha ha ha
  4. mikiKSP

mikiKSP New Member

Docenione treści:
    2
    W którym polskim sklepie można zamówić PS4 za 1749 zł lub bundle z padem, killzone i kamerką za 2299 zł?
  5. HeyItsChris

HeyItsChris Member

Docenione treści:
    14
    PSN ID:
    mesiash91
    Byłem w Saturnie i EURO w Tychach, pustki, w Saturnie kolejna dostawa po świętach. Aktualnie mam wyj..bane na sony i ich konsole, jak tak sobie z nas kpią, to nie będę się palił na kupno ich konsoli, przynajmniej nie będę brał udziału w tak zwanych "beta testach" tych konsol tylko zakupie coś po tak zwanym liftingu.
  6. SmOkSs

SmOkSs Active Member

Docenione treści:
    65
    w piotrkowie byly jeszce 1 godz temy kolo 15 sztuk no ale golas kosztowal 1850 zł zart dla mnie to 150 zł to roznica chcialem kupic zestaw za 2300 zł z dwoma padami gra i kamerka ale az byl 1 zestaw zal poprstu z UK sobie kupie i w dupie mam uzeranie sie kurwa z tymi naszymi jebanymi hienami kurwa tydzien temu 1699 a dzisiaj juz kurwa 150 zł wiecej niech mnie wdupe pocaluja
  7. lcr

lcr Moderator Staff Member

Docenione treści:
    86
    PSN ID:
    Lectaza
    Ceny masakrycznie poszly w gore.

HeyItsChris widze,ze z moich okolic jestes. W Europie Centralnej w Gliwicach sa konsole w EURO oraz w EURO przy tesco na Wirku.
    To mozesz tam podskoczyc. Ewentualnie skorzystaj z tej opcji, o której pisalem w poprzednim temacie - telefon i w poniedzialek masz konsole. Chyba,ze juz ich nie ma.
  8. SmOkSs

SmOkSs Active Member

Docenione treści:
    65
    widzisz ja moglem na lajcie kupic ps4 ale kurwa hien nie bede karmil na 150 zł to ja musze caly dzien przepracowac robia z nas kur debili tydzien roznocy a kazdy sklep robi sobie kur co chce czy to normalne jescze wczoraj mnie zapewniali ze bedza te same cenny a nawet cos ekstra a tu huj 150 zł wiecej i do tego zestaw ktory tez byl 50 zł drozszy ale chcialem kupic ale jak mi babka powiedziala ze byl az 1 zestaw na caly sklep hahaha brawo
  9. PlastikowySmalec

PlastikowySmalec Member

Docenione treści:
    0
    Jak patrzę na te cyrki z konsolą w 2 dostawie, to mysle ze jednak mialem to szczescie i kupilem ja na luzie 30 listopada, bez kolejek i bitew ...
  10. Adim

Adim Active Member

Docenione treści:
    52
    Średnia cena czystej konsoli to u nas 1800 więc jak piszecie, że wołają teraz 1850 to i tak nie jest najgorzej. Bardziej mnie zniszczyła cena największego bundle w EURO AGD :D
  11. SmOkSs

SmOkSs Active Member

Docenione treści:
    65
    ale tu chodzi o przyzwoitosc jesli daja na premiere 1699 zł a po tem juz nagle 1850 to kur czuje sie okradany ;/ a waraszawie byla cena 1999 zł za golos wersje wiec co o kur ma byc to jest szanujacy sie sklep ? kazdy robie sobie jak chce fuck this
    A jaka cena byla w Euro tam tez zapewne dojebali zapewne z 2700 zł ?
  12. Seryjniak

Seryjniak Member

Docenione treści:
    4
    PSN ID:
    Seryjniak
    jaka jest cena najdrozszego bundla w euro :D ?
  13. Adim

Adim Active Member

Docenione treści:
    52
    Chodziło mi o cene na premierę. Aktualnie czysta konsola za 1899 w EURO, największy bundle 2399 ale chyba go nawet nie było w drugim rzucie :p wiadomo święta idą, popyt na konsole jest i tak kto chce ten kupi taka prawda, trzeba było na premierę brać w EURO, ja rezerwowałem 2 tygodnie przed
  14. Battlefilled

Battlefilled New Member

Docenione treści:
    0
    Dokładnie. Zobaczyli, że popyt jest ogromny to podwyższyli ceny, bo ludzie i tak kupią.
    Mam nadzieję, że te ceny długo się nie utrzymają, bo chcę za 1-2 miesiące sprawić sobie taką konsolę :)
  15. Adim

Adim Active Member

Docenione treści:
    52
    Myślę, że po świętach się ogarnie sytuacja, na razie jeszcze syf bo dużo osób nie odebrało swoich konsol z preorderów to i tak pewnie na sklep wolnych poszło kilka tylko
  16. SmOkSs

SmOkSs Active Member

Docenione treści:
    65
    ale prosze was jakos w inych krajach tez jest popyt ale cen nie podnosza a wrec odwrotnie w UK daja jeszcze jakies fanty upominkowe a u nas co podwyzszaja cenne bo kur sa hieny w piotrkowie sie nie sprzedaly przynajmniej jak ja wychodzilem dla mnie to wielkie hamskie zachowanie wszytkich sklepow ja sie nie dam okrasc jak inni polacy sa tak bardzo napaleni i nie szkoda im przeplacac to ich problem
  17. Kak0l

Kak0l Member

Docenione treści:
    2
    Ja co prawda kupiłem swoją konsole na farcie 29.11 i wtedy już mi się wydawało, że to żenada i na premierę tak oczekiwanego produktu dali tylko egzemplarzy ! Ale ok myślę sobie piszą, że 06.12 kolejna dostawa pewnie będzie już tyle sztuk, że każdy sobie kupi a tu bach nagle info, że konsola pojawi się dopiero 07.12 i nie podają ceny więc już było podejrzane. Dzisiaj byłem na zakupach i odwiedziłem sobie MM i Euro RTV i jakie było moje zdziwienie jak o godzinie 16 nie było jeszcze konsol a Pan z Sony który był w markecie nie wiedział kiedy będzie i w jakiej cenie, mało tego jak powiedział mi, że o 10 było kilkanaście osób które czekały na otwarcie sklepu i pocałowały gołe półki to stwierdziłem, że to kpina. Ostatecznie wkurzyła mnie informacją że GT6 nie będzie na PS4 tylko można sobie kupić na PS3 i będzie można ją przenieść na PS4. Pytam się go, że po co mi gra na PS3 jak nie mam tej konsoli i żeby sobie w nią pograć to muszę jeszcze dopłacić za przeniesienie. Jedna z bardziej kultowych gier i nie będzie wydana na ich nowy "super" produkt o_O. Szczerze to zawiodłem się jak na razie na PlayStation, może nie na samej konsoli ale na tej całej otoczce która jest z nią związana. I na koniec jeszcze te podniesione ceny ...
  18. HeyItsChris

HeyItsChris Member

Docenione treści:
    14
    PSN ID:
    mesiash91
    Sm0kSs - mógłbym prosić o info w temacie bądź na pm, gdzie co i jak w UK zamawiane? Jakiś sklep? Czy znajomych w uk masz?

EDIT

Wiesz co, aktualnie to już opadło mi parcie na tą konsolę, nie będę płacił 1899za golasa w euro skoro mogłem go mieć za 200zł mniej, to już wolę poczekać, bo to już prawie jedna gra w tej cenie jest.
    Ostatnio edytowane przez moderatora: Gru 7, 2013
  19. SmOkSs

SmOkSs Active Member

Docenione treści:
    65
    uzywane nawet za ta cenne bys juz mial gre i jeszcze by zostalo wg cenny gier tez za duze trudno napalilem sie na ps4 i to bardzo ale teraz bardzo sie zastanawiam czy kupic czy poprstu tej kasy na pc przeznaczyc
  20. Malix7

Malix7 New Member

Docenione treści:
    2
    To co powiecie na to co zrobił media markt od rana sprzedawca zapewniał że konsole będą po 1749zł bo cena jest juz ustalona, powiedział że od godz. 13-tej będą wydawane bo rano jeszcze ich nie mieli, ludzie przyszli przed 13-tą wszystko dogadane razem z ceną po 1749zł, kazali się ustawiać przy magazynie i nagle minute przed wydawaniem konsol przychodzi Pani menager i mówi że konsole gołe sprzedają po 1999zł to jest naprawdę sklep dla IDIOTÓW
  21. SmOkSs

SmOkSs Active Member

Docenione treści:
    65
    i nie mow ze ktos kupil ?

Poleć tę stronę